| Mαяуßăăღ a întrebat:

Hei, Joaca cineva Empire Earth1? Cei care joaca ar putea sa ma ajute cu o problema. As vrea sa folosesc multiplayer ca sa joc cu sora mea. Dar nu stiu cum sa fac. Nu merge. Nici cu join nerwork nici cu adresa IP. As crede ca e din cauza windowsului, eu am vista iar ea are Windows 7, sau am gresit eu ceva. Cine poate sa ma ajute please help! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e din cauza ca sunt versiuni diferite tongue Ai putea sa incerci sa iei aceleasi versiuni de pe amandoua calculatoarele tongue Cam tarziu raspunsul, dar mno laughing Asta e