| yoangelforever a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de unde as putea downloada windows vista sau daca poate cineva sa mi. l deabig grin

Răspuns Câştigător
| RaresA a răspuns:

Adaugama pe mine in lista rdv_raresh_seik te ajut eu!

6 răspunsuri:
| RaresA a răspuns:

Adaugama pe mine in lista de mess: rdv_raresh_seik te ajut euhappy~

| smaranditza a răspuns:

Renunta!
Vista este o mare porcarie, crede-ma.
Ai alternative mult mai bune.
Succes!

| AddaXD a răspuns:

Pai...eu aveam de la inceput windows vista, dar poti intreba la magazinele unde se vand calculatoare si laptop-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge sa il descarci trebuie sa il cumperi sau sa ti-l dea cineva pe cd daca il are piratat... si oricum mai gandeste-te daca chiar vrei sa il bagi... eu iti recomand windows 7

| KlaudyaAddha a răspuns:

Normal, ar trebui sa ai windows-ul pe un CD. Te sfatuiesc sa vorbesti cu cineva priceput in domeniu, este destul de greu sa instalezi un Windows.