| Andrei9822 a întrebat:

Hei lume am si eu o problema pai am instalat un joc si cand dau sa il pornesc imi da o eroare gen :va rog instalati discul origonal pentru a continua apasati OK. Va rog ma puteti ajuta!? Dau funda.

4 răspunsuri:
| Andrei9822 explică:

Hei lume am si eu o problema pai am instalat un joc si cand dau sa il pornesc imi da o eroare gen :va rog bagati discul origonal pentru a continua apasati OK. Va rog ma puteti ajuta!? Dau funda.

| User11111111 a răspuns:

Da,trebuie sa duci crakul unde ai downlodat jocul adica daca l-ai instalat in D sa zicem copiezi craul in foldarul unde l-ai instalat

| Andrei9822 explică (pentru User11111111):

Stiu acum am pus intrebarea asta de mult si am rezolvat mersi ori cum!winking

Răspuns utilizator avertizat