| carmen333 a întrebat:

Hei m-am inregistrat pe metin 2 si l-am dawoloadat si imi spune ca parola si usernameul este incorect, nu le-am uitata am si notat dar tot nu merge.de ce?

Răspuns Câştigător
| mihaela31 a răspuns:

Trebuie sa intri pe mess, iti apare un link cu te-ai inregistrat pe metin2, intri la mesaj sa il vezi si e un site acolo intri pe el si iti apare daca te-ai inregistrat cu succes. fundita?

3 răspunsuri:
| KIibrDM a răspuns:

Poate nu ai aprobat sau cum se zice

intra pe email si trabe sa ai un mesaj de la gameforge sau cum e si ala, si trebuie sa dai pe un link
inchizi browseru
si gata
poti juca

bafta

| Dootzy a răspuns:

Da si mie mi se intampla la fel si imi zice:
Aceasta adresa nu este inca inregistrata

| qDenii a răspuns:

Trebuie sa il activezi adica intri pe email inbox si e un site la metin2ro si dai acolo si o sa zica activarea contului cu succes sau ceva de genu...happybfthappy