| oanabuysomeweed a întrebat:

Hei ma plictisesc in vacanta. laughing mai e pana plec la munte si bunici excursii, tabere etc.
Ce jocuri faine P.C imi recomandati?
P.S:Sunt fata happy

5 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

Incearca Perfect World, e destul de complex fata de celelalte jocuri.

| Moldoveanul a răspuns:

Metro 2033 pe setari ultra high si rezolutia de 2560 x 1600. Pentru o experienta desavarsita, activeaza optiunea 3D.

Nota: Mai sus am fost sarcastic (desi nu cred ca a fost prea reusit). Am vrut sa atrag atentia ca nu ai scris configuratia.

| Se7en98 a răspuns:

Majoritatea fetelor, joaca metin2.ro Incearca si tu daca intelegi jocul e foarte fain...winking

| TheBass a răspuns:

Joaca Sims 1, 2 sau 3.

| LoLa10 a răspuns:

Aaa, esti fata.S-ar putea sa-ti placa, in fine mie imi place si sunt fata...Bun sa trecem la subiect poti juca..Metin2,4Story,JazzJackrabbit,Cauta pe net ca sunt o groaza happy