| OviOvidiuNem a întrebat:

Hei, mi-am luat need for speed 2015 si imi cere sa imi fac un cont, nici o problemă. Când vreau sa scriu parola imi scrie in caractere chinezesti (in alte părți imi merge normal) am conectat o trăsătură și ori ce tasta apăs imi apare doar litera e, puteți sa mă ajutați?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

De unde l-ai luat. Ca bani pe el deja e clar ca nu ai datlaughing

| OviOvidiuNem explică (pentru Wr3nch):

E cumpărat de pe PS Store

| Wr3nch a răspuns (pentru OviOvidiuNem):

Atunci fa un cont EA pe pc sau telefon si urmeaza pasii de aici.

https://help.ea.com/ca/help/account/link-your-console-accounts/