| Radu1 a întrebat:

Buna din nou. |Am descoperit o problema si sper sa ma ajutati : Azi mi-am luat o tastatura cu USB, merge, pot scrie fara probleme, pai intra si in BIOS dar atunci cand vreau sa reinstalez windowsul si-mi apare sa apas o tasta pentru a BOOTA DE PE CD degeaba apas ca merge mai departe ca si cum nu as fi apasat. Aceasta problema nu apare si la cealalta tastatura care nu e pe USB. Cum pot remedia aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Vana_Dragos_1987 a răspuns:

Vezi daca ai cumva o optiune in bios de genul, "wake on usb" poate ajuta