| anedreaeaaa a întrebat:

Hey! Am o problema cu tastatura de la PC. Cand apas pe o tasta scoate un zgomot. Nu stiu sa descriu. Si sa spune ca daca vreau sa dublez o litera nu merge. Sau sa sterg cuvantul tot, decat o litera merge...adica daca vreau sa scriu 2 de "e" de exemplu nu pot, pentru ca nu merge sa dublez vreo litera/semn sau sa sterg mai mult de o litera. Cum sa fac sa se faca normal, ca sa zic asa?

2 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

E veche? s-ar putea ca arcul sau contactele sa se fi uzat, ia-ti alta... nu e asa scumpa sau ai putea incerca sa o desfaci sa o cureti, nu iti imaginezi cat praf si cat clei se ascunde sub taste, poate acest jeg strica contactul.

| Andreea1923 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic decat sa iti cumperi alta tastatura :3 sau sa o duci la repatat