| Micr0b1218 a întrebat:

Hei! Nu stiu ce sa iau... pe steam trebuie sa aleg dintre 2 jocuri...
Dintre cs:go si cs1.6 imi puteti da o parere? pe care sa o cumpar?

3 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut ti-as recomanda cs go e mult mai evoluat si mai tare la toate capitolele.cum ar fi grafica, oameni, arme etc deci mai bine iei cs go.

| IFlorin97 a răspuns:

Pe csgo nu sunt asa multi playeri.
Am vazut pe un site csgo crackuit.

| ChangeName a răspuns:

Cs Global Offesive este cel mai nou cs scos de cei de la valve.
Are o grafica mult mai buna fata de 1.6.
Dar are si dezavantaje.
Gasesti mai putine resurse, sunt mult mai multe servere de 1.6, daca vrei sa-ti deschizi server de cs go este mai scump(In caz ca vrei sa hostezi vreun sever lasa un reply si te rezolv eu) si altele.
Daca ar fi alegerea mea as alege Global Offensive.
Dar tu faci ce vrei.