| BoXiMaN a întrebat:

Am o nelamurire pe Steam pot downloada un cs1.6 si sa il introduc pe Steam sau trebuie sa il cumpar de pe Steaam daca da spuneti-mi va rog care este pentru ca am gasit numai condition zero sorce?

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Doar jocuri steam, adica cumparate. poate mai sunt cateva jocuri care pot fii instalate, dar tot de steam apartin.eu de exemplu am instalat crisis cumparat din magazin-nu era steam si m-a lasat sa-l adaug, in steam, dar dupa ce am formatat pc-ul si reinstalat steam-ul, a disparut de la favorite.noroc