| Fanu23 a întrebat:

Hei. puteti sa-mi spuneti si mi-e niste jocuri survival. adica nu neaparat survival cum e rust nu conteaza daca nu are zombi dar vreau sa supravetuiesc si sa contruesc o casa sau un fort.P.S
Rust
Dayz
7 Dayz to die
Starforge
H1Z1 (chiar daca nu e aparut)
Lead 4 Dead 2 sau 1
Astea le stiu dar nu merg toate dar ceva genu vreau big grin

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

State of Decay, S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat, S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl, Miasmata, Minecraft (nu stiu daca e chiar survival, dar poti construi o gramada de chestii), Don't Starve ( e un joculet micut, dar este foarte interesant... odata ce ai murit trebuie sa o iei de la inceput). Si din cate am vazut trebuie sa apara Raindrop si The Forest, dar nu stiu sigur cand.

3 răspunsuri:
| AlxCr a răspuns:

The forest
The long dark

| Petre_Razvan_1994 a răspuns:

Salut! Nu imi dau seama daca e chiar ce vrei tu dar s-ar sa iti placa SIMS si SA-MP ( in caz ca nu il sti pe al 2-lea cauta mai intai un gameplay pe youtube sau ceva de genul )

| zqAlex a răspuns:

Unturned.
Este joc nou pe Steam. Esti un omulet, iti gasesti haine, mancare, masini sa le conduci si trebuie sa omori zombi. Si poti construi multe chestii.