| TF_Ovi_2000 a întrebat:

Hei recent joc un joc numit wizard 101 si am nevoie de niste coroane sau bani din aia verzi si nu stiu caum sa fac rost daca puteti trimitetimi si mie un cont sau un hack sau bani din aia va rog.Dau funda si vot celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Moryami a răspuns:

Degeaba cauti, daca folosesti hack cei care au creat jocul iti vor da ban. Mai mult te vei alege si cu virusi. Crowns ( alea verzi ) se pot cumpara doar cu bani.
Daca vrei bani ( de aia galbeni ) uite un site de unde poti faci rost pe gratis:
http://chatandgames.net/
Eu am achizitionat un Bengal Tiger ( Permanent ) in 11 zile cu ajutorul acelui site.

| TF_Ovi_2000 explică (pentru Moryami):

Dar cum il folosesc m-am dus la online generator si apoi habar nu mai am ce sa fac ma poti ajuta te rog?

| Moryami a răspuns (pentru TF_Ovi_2000):

Dupa ce ai intrat acolo da click pe Tier 7 deoarece Tier 1-6 nu merge ( ultima oara cand l-am folosit nu mergea ).
Daca scrie : Sorry, Tier 7 Codes are out; Please come back later.
inseamna ca nu mai sunt coduri, si revii imediat
Acolo gasesti Step 1 Step 2 si Step 3, apesi pe fiecare pe rand. Dupa ce ai dat Step 3, te duce la o pagina cu 3 coduri, si apoi le activezi pe site.