| GABY1112 a întrebat:

caum pot sa fac bani repede si fara stres pe metin2 ro si fara hack mai puteti ajuta cumva? dau funda +vot

6 răspunsuri:
| Valentin_George_1912 a răspuns:

Sall Deci sa-ti zic 5 moduri de a face bani metin2ro :

1.Intri pe un canal mai aglomerat(de obicei CH1 e cel mai aglomerat) si te uiti la preturile puse de playeri la diverse iteme. Le cumperi pe cele mai ieftine, si le vinzi cu un pret mai mare

2.Metinele de nivelul tau ofera mai multe iteme decat oricare altul. Iar itemul primit, il poti vinde. Tot asa e si cu monstri.

3.Probabil te-ai saturat si tu de playerii care se tin dupa tine si fura yangul. Ei bine in item shop s-a adaugat un item special care strange yangul automat. Merita cumparat.

4.Ei bine… un cont de nivel mai mic, ti-ar prinde bine, deoarece, nu numai ca vei economisi timp la magazin, ci vei face rost si de medalii de cal, pe care le poti vinde. La nivelul 17 | 19 | 21 | 23 | 26 |29 cad foarte bine medaliile de cal.

5.Un jucator experimentat poate iesi din turnul demonilor cu peste 1 000 000(1kk) pe zi. Apropo. in Turnul Demonilor (D.T.) puteti intra doar daca aveti lv 40. D.T. se afla in mijlocul Templului din Valea Seungryong

Funda plss :d

| stelistul97 a răspuns:

Faci lvl 35 si mei cu calul armat la metine. Sau iti cumperi bilete v2 si mei in v2 si culegi ce le cade altora pe jos si le vinzi pe o tura faci 2kk daca stii ce sa culegi de jos. Poti sa pescuiesti.Sau sa faci lvl 27 si sa mei sati cada Fms sau Rib si dupa il vinzi. Sau scoti un hack de pescuit. Io iti fac pe zi 10kk cu hacku de pesuit si cu pietrele de 45

| tiby256 a răspuns (pentru stelistul97):

Stelistule de unde ai hacku de pescuit?

| stelistul97 a răspuns (pentru tiby256):

De pe net Fish Bot 4.4

| tiby256 a răspuns:

Iti faci un cont de lv 35, faci cal armat si spargi metine de 30 / 35 in map 2 faci foarte repede bani sau pescuiesti. Si daca vrei sa folosesti varianta cu metinele fa-ti un war pe corp ca sa ai aura... big grin

| GABY1112 explică (pentru tiby256):

Cv mai usor n-am chef sa fac lv 30