| GeorgeNoCoMMenT a întrebat:

Hei s-ar putea sa muriti de ras dar am avut cand eram mic un joc care se nume Tapu Ticu inventator cine m-ar putea ajuta cu un site cv sa mi-l iau ca si acum imi place mersi mult care ma ajuta Funda:*

1 răspuns:
| florin_7351 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=686TH44w118 intra aici pe siteul acesta si vezi daca acesta este ai mai jos ce trebuie sa faci sa il instalezi :Tapul Ticu merge la scoala este un joc educativ pentru copii!
Pentru descarcare intrati pe google si scrieti Tapul ticu merge la scoala by mereutanuvit [ROMANA]
Acest fisier va avea nevoie de Daemon Tools ca sa puteti monta imaginea
Instalati jocul in folder individual altfel se incurca fisierele si datele acestea producand o eroare!
Daca ati urmat pasii corect va veti putea juca tapul ticu merge la scoala