| Ady7645 a întrebat:

Hei sall TPU!
Am si eu o intrebare:
De ce atunci cand vreau sa intru in call of duty ghosts imi da eroarea astabig grinirectX encountered an unrecoverable error.
Check the readme for possible solutions.

5 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Trebuie sa descarci ultima versiune de directx
Bafta!

| Ady7645 explică (pentru Vl4dootz):

Pai si care este ultima versiune de directx?

| Vl4dootz a răspuns (pentru Ady7645):

Asta e ultima versiune DirectX End-User Runtime Web Installer
il gasesti pe google

| Ady7645 explică (pentru Vl4dootz):

De geaba nu merge tot aceeasi eroare imi da.

| Vl4dootz a răspuns (pentru Ady7645):

Esti sigur ca pc-ul tau indeplineste toate cerintele pentru a rula jocul? si daca da ce placa video ai?
in cazul in care ai o placa video nVIDIA poti incerca asta
1. dai click dreapta pe desktop si apoi pe nVIDIA control panel.
apoi dai click pe Ajust image Settings and preview si selectezi Use the advanced 3D image settings
2. Mergi la manage 3D settings si apoi la Program Settings
dai click pe add si apoi browse.
mergi pana la folderul unde ai instalat jocul si selectezi iw6sp64_ship.exe si apoi click pe apply.
Sper sa-ti fie de folos.
Bafta!