| R3dix a întrebat:

Hei.Spuneti-mi niste jocuri medievale asemanatoare cu Mount and Blade, dar sa nu fie de strategie.D-au funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Silvica76 a răspuns:

Assassin's creed

| R3dix explică (pentru Silvica76):

E foarte tare jocu dar eu am doar 2 GIGA pe RAM si nu il duce pc

| Silvica76 a răspuns (pentru R3dix):

Chiar e frumos, dar am citit in fisierele read me din cele de instalare ca merge si pe 2 GRAM, win xp, sau 7. L-ai incercat, totusi?

| xVLDx a răspuns:

Sincer sa fiu, nu am auzit de jocul acela, dar daca te intereseaza eu joc urmatoarele: Metin2, League of Legends si World Of Tanks (toate 3 online).

| parkour12 a răspuns:

League of Legends sau mt2 hammer si cel mai shmeker nu cred ca se aseamana cu jocu tau, dar joaca micreovolts e suuuuuuuuuuuuuuuper fain!