| Alexandru_Koler_1992 a întrebat:

Hei stie careva de unde as putea sa iau un riot points generator care sa nu aiba survey si nici password si care sa mearga.

2 răspunsuri:
| OnlyFourGames a răspuns:

Nu exista asa ceva...imi pare rau sa te dezamagesc dar astfel de programe sunt puse cu un Survey care prin completarea lui un om respectiv castiga bani!

| xLuc1an a răspuns:

Fa-ti cont aici http://signup.leagueoflegends.com/? ref=53502a800a46f511973050!

iar cand ajungi la lvl 10 primesti 500riot points (RP) iar pentru fiecare level facut de la nivelul 10 in sus mai primesti 200 rp! Salut!