| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta placa video este buna?
Cum ar merge GTA 5 sau alte jocuri pe ea?
Uitați aici placa video:
http://www.pcgarage.ro/......5-192-bit/

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

E un pc full, are de toate, trebuie sa ai monitor si celelalte periferice, sursa nu are absolut nici o legatura cu mouse ul de gaming.

9 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Da,o sa duci orice joc vrei pe ea.

| Mihai1810 a răspuns:

Depinde de celelalte componente. Ce procesor? Ce memorie ram?

| anonim_4396 explică (pentru Mihai1810):

Uite acest calculator vreau sa mi-l iau eu!
http://m.cel.ro/......iY1NjEt-l/
Este bun ca, calculator?
Cum ar rula jocurile pe el?
Placa video este buna?
Si încă o intrebare:
Sursa are sau nu ca eu nu am vazut!
Spune-mi tu!
Daca imi răspunzi la toate întrebările îți dau funda!

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

E un pc foarte bun, o sa ruleze toate jocurile, astea mai noi nu o sa mearga pe ultra, dar pe medium ar trebui fara probleme.

| Mira_Nikita_1996 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog mane, nu cumpara PC-uri gata facute. Chiar daca merge GTA V pe el, ce faci cand apare un joc nou? Nu il poti upgrada, nu incap placi video aditionale, si de obicei sursele nu por sa suporte un mouse de gaming fara sa faca sunete infernale. Du-te la un service, sau daca ai un prieten care se pricepe, si spune-i ce vrei, si el o sa iti faca un PC mai ieftin, mai puternic, si la care poti sa mai adaugi. Daca nu ai asa prieteni cauta pe Youtube cum sa construiesti un PC, dupa cateva ore de documentare o sa intelegi.

| anonim_4396 explică (pentru Mira_Nikita_1996):

Ba i-l pot upgrada!
Si este un pc destul de bun!
Mi-am făcut chiar eu unul si am iesit foarte scump!

| anonim_4396 explică (pentru AlexDFY):

Are sursa sau nu?
Iar daca are ce sursa nu suporta mouse-uri de gaming?

| Mihai1810 a răspuns (pentru anonim_4396):

E foarte bun la pretul asta, am facut eu un pc pe piese si am ajuns la acelasi pret poate chiar putin mai mult. Normal ca are sursa, orice pc asamblat vine cu sursa. Sursa este una de 500w conform specificatiilor dar mai multe nu scrie. Placa video este buna pentru segmentul asta de pret. Iti vor rula toate jocurile aparute pana acum si cele care vor aparea 1-2 ani de acum in colo. Unele vor rula pe high altele pe low depinde de cerintele lor. Sper ca te-am ajutat daca mai ai vreo intrebare pune-o.

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

E un pc full, are de toate, trebuie sa ai monitor si celelalte periferice, sursa nu are absolut nici o legatura cu mouse ul de gaming.

| AndreiM77 a răspuns:

Da este destul de buna, dar de ce nu alegi un rx 580 de la amd? Este peste gtx 1060 cu vreo 14%, are mai multa memorie si latimea se banda mult mai mare, ceea ce te va ajuta foarte mult si poti juca majoritatea jocurilor aparute fara probleme.
http://www.cel.ro/c/M3FQN1ouT1lx
Este de pe cel dar acolo am gasit-o la un pret mic, tu trebuie sa mai pui aprox. 40 lei. In banii este un best buy.