| Tavi_Tudor_1973 a întrebat:

Hei TPU :am cumparat acum recent un farming simulator 2015 CD, DVD Gold edition si farmingu simulator 2015 nu imi este cumparat trebuie sa cumpar, farming simulator 2015 ca sa mearga Gold-u editionu-l

3 răspunsuri:
| AdreAdre a răspuns:

Gold Edition e un DLC adus Farming SImulator 2015-ului, deci da trebuie sa-l ai pe cel simplu pentru a putea instala Gold Edition.

| Tavi_Tudor_1973 explică (pentru AdreAdre):

Adica cumparat

| AdreAdre a răspuns (pentru Tavi_Tudor_1973):

Da. Din cate am citit pe internet, da. Gold Edition adduce noutati jocului original, trebuie sa ai pe cel original mai intai. Desigur, se poate pirata jocul dupa internet, dar nu recomand.