| Allia1925 a întrebat:

Hei tpu...am descarcat sims 3 all expansion packs dar cand dau pe setup imi apare "the setup has detected that version 1.55.004 of The Sims 3 is already installed" si imi spune ca trebuie sa dezinstalez si sa instalez o versiune noua...ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Dragan_Andrei_1995_YRBU a răspuns:

Trebuie dezinstalat si trebuie descarcat pe net o versiune noua si instalezi si gata... daca tot nu merge ai nevoie de "Driver Booster" ca sa actualizezi driver vechi.

| Allia1925 explică (pentru Dragan_Andrei_1995_YRBU):

Stii cumva si de unde pot descarca o versiune mai noua? Daca imi poti da un link.

1 răspuns: