| blackangel96 a întrebat:

am descarcat de pe net sims 3 si cand am incerc sa-l deschid imi sp :the setup has detected that no version of the sims 3 is installed, this update
requires that a previous version of the application be installes.
ce trebuie sa fac ca sa imi mearga...sau ce trebuie sa instalez...
plzzzz
dau fundita kiss

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, o sa iti apara o chestie care se instaleaza automat (apare singura dupa ce iti da acest emsaj, daca nu inseamna ca e stricat jocul sau nu ai memorie in calculator).
Bafta!