| cristisubiak a întrebat:

am instalat Windows Movie Maker, am editat un videoclip, etc. dar mai trebuie sa introduc cateva poze peste video (adica in timp ce ruleaza video-ul sa apara o imagine, cum arata Codrin Bradea intrebarile la Q&A, de ezemplu). imi poate explica cineva cum sa fac?

3 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Functia acea se numeste "picture in picture" si sunt sigur ca pe youtube daca day un search ai sa gasesti cum sa aplicit alte poze sau video-uri pe imagine.Succes!

| cristisubiak explică (pentru daassh):

Poate trebuia sa mentionez ca am windows 7 ultimate. versiunea programului nu o stiu exact, dar l-am descarcat acum 2 saptamani. pe youtube am gasit p.i.p. dar numai pentru versiunea 6...

| daassh a răspuns (pentru cristisubiak):

Atat cat si pentru versiunea ta, e asemanator procesul, nu-ti fie lene sa-ti bati putin capul cu el.Succes!