| тøхх a întrebat:

Fundita! Buna. Eu am windows movie maker si nu imi accepta video. Adica daca bag un videoclip nu mi-l accepta. Si vreau si eu sa fac. sad Imi accepta doar poze sa le editez si sa fac un video din ele. chatterbox Ce pot face?

3 răspunsuri:
| th3on3 a răspuns:

Salut! Ciudat ca nu-ti merge sa pui video. Mie imi merge, sau poate depinde si de formatul video-ului pe care vrei sa-l pui, poate nu accepta orice format, daca nu incearca sa folosesti acest program ProShow Gold.

| Toltec a răspuns:

Depinde de ce format ai la videoclipuri. de exemplu wmmaker nu accepta formatul flv (copiate de pe youtube sau altele de genu).
cel mai bine uita-te ce formate accepta si cauta sa transformi videoclipul intr-un format acceptabil, dupa care poti sa-l utilizezi in wmmaker!

| Ambitions a răspuns:

happy Pai. happy Nu orice tip de fisier il accepta.happy Doar AVI. happy ia programul Any Video Convertor si il faci in programul acela.happy E sor de folosit. big grin

Sper sa mearga. big hug Bafta. happy