| Martina2004 a întrebat:

Am o problema. Am un cont de steam si un coleg (in care aveam incredere) mi-a cerut parola sa imi faca rank la csgo. Acum a schimbat parola si nu stiu cum sa o schimb la loc sau sa il fac sa nu mai intre pe cont. Am nevoie de ajutor rapid.

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

E dupa el? contul tau imi aduc aminte si daca e actuala poti sa o schimbi fara probleme.

4 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Cred ca sunt setari la steam sa iti schimbi parola cu email roaga-te sa nu il fi spart pe ala si SChimba-le pe amandoua dupa probabil o are si de la email.

| Martina2004 explică (pentru EneCristian):

Am dat la schimba parola si imi zicea sa introduc parola actuala.

| EneCristian a răspuns (pentru Martina2004):

Ai vorbit cu el sa iti dea parola? sigur e doar cu parola actuala? incearca sa cauti reset prin email.

| Martina2004 explică (pentru EneCristian):

Da. E parola actuala. Si oricum o sa incerc sa il fac sa mi-o dea. Dar nu sunt sigura ca voi reusi

| EneCristian a răspuns (pentru Martina2004):

E dupa el? contul tau imi aduc aminte si daca e actuala poti sa o schimbi fara probleme.