| Unicornaş a întrebat:

Hei TPU. Am o problema cu audio-ul la PC. Am windows 10 si am vrut sa ma joc a way out de pe tastatura si joystick de ps4, cand bag joysticku nu se mai aude deloc jocul, cand il scot, se aude tot normal. Mentionez ca boxe nu am, doar casti

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heei! Este posibil ca o setare pe care o faci in mod normal pe consolă atunci când vrei sa reiasă sunetul în intrarea jack din joystick să fie de vina sau pur și simplu trebuie sa adaugi jackul boxelor în intrarea jack a josystickului in locul căștilor. Știu asta pentru că o făceam de multe ori când voiam să jucăm FIFA că băieții și nu avea monitorul boxe, asta era singura soluție. Mult succes!