| AlexFRK a întrebat:

Am o problema, de fapt 2
Prima. : Am luat de curand un PC din Italia si are Windows 8.1 pe el. o mica problema, nu prea inteleg limba stiti cum pot schimba limba?
A doua : In aceasta unitate cand bag un microfon in Port bazaie.am umblat la setari la audio la puterea microfonului sau nu mai stiu cum dar tot bazaie. Help Me Pls.

Răspuns Câştigător
| SkyMaw a răspuns:

Daca bazaie nu e problema de la calculator, este problema de la microfon. Daca vrei sa nu mai bazaie cumpara un microfon nou. si pentru a schimba limba dai la cautare { la search programs] si scrie languages, respectiv cauta pe google translate cum se scrie languages in limba respectiva. atat happy