| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma puteti ajuta va rog repede.Am si eu o problema am 2 perechi de casti cu microfon cu tot si un microfon separat.De auzit se aude doar ca niciunul din microfoane numi merge...si nu cred ca e din cauza microfonului adica niciunu...Stiu sa le bag mufele dar cred ca e ceva setare..Am intrat acolo jos unde e ala de sunet si am dat enabled la microfon(era dat deja) dar tot nu se aude am mai facut si niste setari am mai umblat da degeaba..Eu am windows 7 si nu stiu.o fi din vina microfonului o fi vreo setare tampita sau nu stiu. o fi de la drivere? Va rog repede

1 răspuns:
| qumknownzzzq a răspuns:

Dai la propietati pe ecran si mai jos iti apare sound si dai si iti actyvezi microfonul daca iti merge funda pllz =]]