| expacts a întrebat:

Am o mica problema cu microfonul! Adica prima data a functionat si dupa. nu! Am umblat prin setari.am crezut ca este din cauza microfonului! acum am altul dar degeaba...sa inteleg ca este ceva din setari!? Nu cred ca imi trebuie un anume driver...pentru ca prima data a mers fara nici o treaba. Apropo si cand bag microfonul se aude si un barait.:-s!

2 răspunsuri:
| geo691 a răspuns:

Daca ai windows 7 du-te la stegulet in dreapta si dai Open Action Center apoi Troubleshooting apoi la Hardware and Sound dai pe Troubleshoot audio recording si urmezi pasi care sunt descrisi acolo.

| expacts explică (pentru geo691):

Am Windows xp...:-s