| Munteanu_Denis_1997 a întrebat:

Am o sora de 10 ani si e obsedata de violetta. Si este o aplicatie Aventura Violettei parca. Si sora mea a vazut reclama si ma sacaie la cap sa o descarc, dar costa bani si nu se merita sa dau bani pe o porcarie. Stiti un site de unde sa descarc aplicatia? Funda! Ma doare capul de la atat tipat!

Răspuns Câştigător
| BrokePark a răspuns:

SAU instalezi aplicatia asta http://www.blackmart.us/download-blackmart/ foarte buna aplicatia daca vrei sa iei aplicatii gratis. Dupa ce ai intalat-o intra in aplicatie si cauti Violetta Music Adventure, in engleza scrii, cred ca merge si in romana. Nu-ti face griji ca aplicatia e in romana. Ok, sper ca te-am ajutat. O zi placuta!;)

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu exista aceea aplicatie.

| BrokePark a răspuns:

Nu o gasesti pe net, dar fi atent, daca o instalezi de pe magazin play, (cu bani) 15 minute ai timp sa o incerci, adica nu iti va lua banii. Daca trec cele 15 minute banii nu ii mai poti recupera. In acele 15 minute instalezi App Backup and Restore si faci backup aplicatiei instalate. Dupa ce ai facut backup aplicatiei dezinstalezi aplicatia de pe magazin play, deci intri pe magazin play ca sa poti sa-ti iei banii inapoi si intri pe aplicatia App Backup and Restore. Si vei vedea ca scrie "Instalate" si "Arhivate". Dai pe arhivate si instalezi aplicatia careia i-ai facut backup. Si cam atat.

| Munteanu_Denis_1997 explică:

Ba da dar costa bani! Cauta pe magazin play! Aventura muzicala a violettei! :-P

| Kalina123 a răspuns:

Eu am iPhone eu cum instalez aplicația?