| SlenderMan299 a întrebat:

Am primit un xbox 360 de craciun si as dori sa piratez jocuri pe el si nu stiu cum se pirateaza un xbox 360 pentru jocurile astea piratate.dau funda cine stie!

Răspuns Câştigător
| bogdisuperstar a răspuns:

Nu poti pirata jocuri decat daca il ai modat, si eu am xbox 360 si am pe cineva care e bun la electronica si a trebuit sa cumpar un chip si l-am montat pe placa lui de baza, nu trebuie tu sa faci asta, trebuie sa te duci la un gsm ceva si il dai lor, costa maximum 30 de lei
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| NuStiuDeCe a răspuns:

Trebuie sa iti chipezi xboxu, te costa vreo 100 de lei sau poate nici atat happy