| PsychoDreams a întrebat:

Hei, TPU. Am si eu o intrebare legata de data asta de FaceBook. Mi-am facut un nou cont de FaceBook, pentru un grup, in care poti intra doar daca "te dai drept" o vedeta, Fake Star. In fine, ideea e, ca daca contul e nou, iar facebookul e mai nou, cum sa zic "actualizat", ordinea in care sunt aranjate. Pentru exemplu bara e sus e aranjata asa, de la stanga spre dreapta : Logoul de la facebook, bara de cautare, contul meu, acasa, gaseste prieteni, cereri de prietenie, mesaje, notificari, comenzi rapide pentru confidentialitate si sagetuta aia pentru creare pagina, deconectare, si altele. Problema meaar fi ca in grup, nu mai gasesc chestia aia unde pot sa postez. Imi apare pe pagina de profil, si pe pagini de FaceBook, dar nu pe grup. Ar mai fi de spus ca grupul e grup inchis, dar nu cred ca mai e nevoie. Multumesc anticipat. happy

1 răspuns:
| Fedemilla a răspuns:

Pai va trebui sa stergi grupul, sa faci altul si sa il faci deschis...
Sper ca te-am ajutat!
Acum plec sa ma uit la Violettasmug
Sau cum spune iubitul meu Violetta!