| DeDeDe83 a întrebat:

Nu stiu ce s-a intamplat la facebookul meu! imi apare totul in dreapta, si scrie:
Notificări
Setări
Notificări

Andreea Andriescu te-a invitat la Party 8 Martie - Show TABOO BOYS @ArenA Pub oferit de ArenA Pub.
acum 7 ore
Opriţi notificările viitoare despre Party 8 Martie - Show TABOO BOYS @ArenA Pub?
Andreea Andriescu te-a invitat la Party 1 MARTIE - Show TABOO BOYS @ArenA Pub oferit de ArenA Pub.
acum 7 ore
Opriţi notificările viitoare despre Party 1 MARTIE - Show TABOO BOYS @ArenA Pub?
Pauu Gabriella ţi-a acceptat cererea de prietenie. Scrie în cronologia lui Pauu.
acum 11 ore
Valy Topala şi-a actualizat starea: „Care este pluralul substantivului..."
acum 11 ore
Nu mai primi notificări de la Valy Topala
Elena Ionita şi-a actualizat starea: „.Pe 1 Martie :pune @B @S @M @F @V @C @E..."
acum 11 ore
Nu mai primi notificări de la Elena Ionita
Elena D Nitu a distribuit un link: „Elena feat. Glance - Ecou (Official...".: „:X"
acum 13 ore
Nu mai primi notificări de la Elena D Nitu

Notificări mai vechi
Afişează-le pe toate

Andreea Musat
Acasă
Comenzi rapide de confidenţialitate
Comenzi rapide Confidenţialitate
Caută
Comenzi rapide Confidenţialitate
Vezi mai multe setări
Setările contului

Setări de securitate

Întrebare de siguranţă
EditeazăModificări salvateSetează o întrebare de securitate care ne va ajuta să te identificăm.
Navigare securizată
EditeazăModificări salvateNavigarea securizată este momentan activată.
Notificări de autentificare
EditeazăModificări salvateNotificările de autentificare sunt dezactivate.
Aprobarea autentificărilor
EditeazăModificări salvateNu este necesar un cod de securitate la autentificarea dintr-un browser necunoscut.
Parole de aplicaţii
EditeazăModificări salvateNu ai creat parole pentru aplicaţii.
Dispozitive recunoscute
EditeazăModificări salvateNu există dispozitive recunoscute.
Sesiuni active
EditeazăModificări salvateTe-ai autentificat din Bucharest, B, RO şi alte 6 locaţii.

Dezactivează-ţi contul.
Despre Creează o reclamă Creează o pagină Dezvoltatori Cariere Confidenţialitate Module cookie Condiţii de utilizare Ajutor
Facebook © 2013 · Română

1 răspuns:
| Weider a răspuns:

Te-a invitat unu din prietenii tai in acel party. Asa patesc multi.