| DJAL3X a întrebat:

Buna seara TPU! Va merge facebook-ul? Imi apare ceva ciudat, fara imagini si toatea astea. Exact asa apare: Facebook
0 Cereri

0 Mesaje
Mesaje;
Trimite un mesaj nou
Mesaje

Afişează mesaje mai vechi
Vezi toate mesajele
0 Notificări
Notificări
Setări
Notificări

Notificări mai vechi
Afişează-le pe toate

Personalitate
Acasă
Comenzi rapide de confidenţialitate
Comenzi rapide Confidenţialitate
Caută
Comenzi rapide Confidenţialitate
Vezi mai multe setări
Setările contului
Publicitate
Setările contului
Setări de confidenţialitate
Ajutor

Despre Creează o reclamă Creează o pagină Dezvoltatori Cariere Confidenţialitate Module cookie Condiţii de utilizare Ajutor
Facebook © 2013 · Română

Răspuns Câştigător
| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Verifica ceasul de la pc ca si eu am avut problema aceasta si era din cauza la ceas.fixeaza ceasul si incearca dupa aceea poate ai aceeasi problema

| DJAL3X explică (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Multumesc pentru sfat, asta era mi-am amintit ca asa mi se intampla si pe metin...cu toate ca l-am reparat e adevarat ce ai zis si iti dau funditaaa!

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru DJAL3X):

Cu placere si vezi ca ti se mai poate schimba intra la ceas la internet time si debifeaza acolo unde scrie automatically sinchronyze...si pe urma i dai apply si ok si nu ti se va mai schimbabig grin

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns (pentru mihaela25mihaela25eminem):

Multumesc pentru fundita si ma bucur ca te-am ajutatbig grin

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge. Te oftici, nu?

| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Stiu si mie mi s-a intamplat la fel. este cu siguranta de la browser. incearca pe altul sau reinstaleaza-l

Întrebări recente