| AleXAnDrUuU197 a întrebat:

Hei TPU.Am si eu o problema cu calculatorul.Se blocheaza numai atunci cand ma uit la anime doar atunci si se blocheaza la modul ala in care nu se mai aude nu se mai misca nimic doar daca il opresc fortat.Sugestii ideii. Ajutor!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Urmaresti anime-ul online sau il vezi direct de pe hard? Daca desenul animat are rezolutie de 720 sau 1080 (HD), e posibil ca placa ta video sa nu poata suporta clipul, si atunci se vede in reluare sau deloc. Daca urmaresti anime-ul online, s-ar putea sa fie din cauza ca ai viteza mica la net sau, din nou, placa ta video e slabuta. Conteaza si site-ul care il gazduieste (pe unele se incarca mai repede clipurile decat pe altele).