| RaduGavrila a întrebat:

Hei TPU, am un laptop Asus x58c procesor Intel celeron 1.2, ram 2 gb ddr 2 300 mhz. vreau sa schimb piesele. Ce ar trebui sa schimb ca sa imi mearga jocurile Kings Road si Dead zone de pe facebook? Si cam cat m-ar costa? Fundaa!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU trebuie sa schimbi nimic din laptop ca oricum nu ai putea. Jocurile nu iti meg deoarece ai vi teza mica la net. Eu iti spun sa ii suni pe cei de la care ai net si sa spui sa iti mareasca viteza

| RaduGavrila explică (pentru anonim_4396):

Imi arata asa " unsupported hardware "

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduGavrila):

Pai asta inseamna ca jocul nu suporta laptopul. LAptopul nu duce jocul

| RaduGavrila explică (pentru anonim_4396):

Cand am avut windows 7 imi mergea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaduGavrila):

PAi pune windows 7

| RaduGavrila explică (pentru anonim_4396):

Ok. Ms