| Oral a întrebat:

Hei TPU am un paysafecard de 50 de lei si vreau sa-mi cumpar cs go, am intrat pe g2a am dat pay with paysafecard si imi cere 50.50 lei si eu am un paysafe card de 50 de lei ce pot face? sau daca ma poate ajuta cineva cu un paysafecard folosit care mai are pe el 50 de bani?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Foloseste coduri de reducere
uite cateva- LEJN, ZAPPY, GLX

| Ronaldo_Ronaldo_1997 a răspuns (pentru notefree):

Cum se folosesc astea? ca vreau si eu sa imi iau jocuri si nu stiu unde sa bag codul cand il cumpar unde apare sa introduc codul ajuta-ma plz

| notefree a răspuns (pentru Ronaldo_Ronaldo_1997):

Cand adaugi jocul in cos jos scrie "cashback code"

4 răspunsuri:
| sEusebiu a răspuns:

Cere cu 1 sau 2 puncte mai putin.

| aLoneInDark18 a răspuns:

Poti sa mai iei un paysafe de 5 euro, eu nu mai am coduri, scuze