| PreduDenis1992 a întrebat:

An nevoie de un pc bun pana in 16 milioane gata facut or pe piese (nu stiu sa le asamblez) REPEDE. Funda!

Răspuns Câştigător
| GhOsTq a răspuns:

Salut, nu stiu de ce nu te duci la un sediu de reparat calculatoare.Si iti zic ei ce trebuie puse pe el si ti le si monteaza, eu cu 10 milioane mi-am facut calculatorul. si merge perfect Bf4

2 răspunsuri:
| calin_8886 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D5FM5BBBM/ E extrem de bun si folositor. Te asigur ca daca il vrei pentru jocuri o sa-ti ruleze perfect!

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru calin_8886):

Cu integrata aia n-o sa mearga nici CSGOlaughing