| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU! As vrea sa-mi raspundeti imediat pentru ca sunt tare nerabdatoare.
Sunt Adriana si am 14 ani.Cea ce vreau sa stiu e sa aflu si sa invat cat mai multe despre INFORMATICA.Nu genul acela de info-mate pentru nu stiu ce facultate deoarece nu prea sunt buna cu matematica, dar chiar vreau sa stiu cat mai multe despre informatica. Daca este neaparat sa stiu matematica pentru nu stiu ce, ce are legatura cu informatica atunci ma voi straduii.
Cea ce vreau sa invat e ca vreau sa stiu cat mai multe.Sa stiu sa descarc jocuri video sau sa creez jocuri, sa pun Windowsuri cum ar fi 7 sau 8 sau sa repar calculatoarele de virusi.Sa stiu cablurile de la calculator.Sa pot descarca jocuri fara nicio problema.Sa creea cat de mult deoarece imi place asta si chiar vreau sa invat.
La scoala invat incetul cu incetul, dar avem decat o ora de informatica si eu vreau mai multe ore ca sa invat cu totul ceva nou. Poate sunt mica, dar nu ma intereseaza! Pentru ca stiu ca voi reusii si pot sa reusesc sa invat si singura!
Doresc niste linkuri daca se poate ca eu nu gasesc absolut nimic pe net cand vreau sa caut.
Va rog sa ma ajutati si dau funda! happy

1 răspuns:
| Adryanutzza_Adryana_2000 a răspuns:

Scuzati categoria! A pus-o la nimereala.