| totulfrumos a întrebat:

Hei TPU, as vrea sa-mi recomandati niste jocuri simple pentru telefon, ca atunci când sa ma plictisesc sa ma pot juca.Am avut mai multe jocuri dar in timp m-au plictisit.As vrea ceva simplu, ceva cu multe nivele.
Multumeeeeschappy

2 răspunsuri:
| Opris_Patrik_1977 a răspuns:

Salut, ți-aș recomanda brawl stars, GTA San Andreas, helix jump, my talking tom, subway surfer car driveing simulator 2016-2018

PS daca nu vrei sa cumperi jocurile poți să instalezi Aptoide TutuApp sau sa le iei cu hack de pe Android 1. Funda?

| reponseprizee a răspuns:

Ai aici unul interesant https://bit.ly/zamolxis