| RaduBortannoiu a întrebat:

Hei TPU as vrea sa va intreb daca acest laptop http://www.cel.ro/laptop-notebook/laptop-asus-x55vd_sx03 7d-i3_2328m-500gb-4gb-gf610m-1gb-l/ este bun pentru a rula jocuri gen:nfs the run, assassin's creed 2 3, gta 4 etc

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Nu prea e, din cauza placii video gt610m. iti recomand sa mai strangi bani pentru un laptop cu placa video : gt640m,650m, 7670m.

| OctaLoL a răspuns (pentru Zangetsu):

GT610M poate rula acele jocuri doar ca nu la Ultra/High.

| OctaLoL a răspuns:

Da,va putea rula jocurile care le-ai precizat dar cu Medium.