| didi12 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu mai multe despre jocul Stardoll de pe Facebook.Am mai multe intrebari, cum se fac banii de exemplu? Am vazut ca sunt mai multe intrebari asemanatoare pe TPU, dar tot nu am gasit raspunsul.Multi spuneau ceva ca trebuie sa-ti faci cont cu adresa de e-mail, dar cum? As mai vrea sa aflu de ce nu mi se salveaza fata asa cum o vreau eu(am dat pe salvare, dar degeaba, cu siguranta fac eu ceva gresit). Ori sfat, orice astept de la voi in legatura cu acest joc, nu numai legat de cele 2 intrebari pe care le-am pus.Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| IndieBird a răspuns:

Http://stardollsioceascadeceai.blogspot.ro/
Cel mai nou blog romanesc pentru membrele Stardoll, arunca o privire :D

2 răspunsuri:
| boodoo04 a răspuns:

Pai acest joc stardoll de ep facebook in primul rand nu se gaseste numai pe facebook si in al doilea rand ca da faci bani trebuie sa te ducy la munca sau sa iti gasesti un iubit... Daca ai mai folosit la acest joc acelasi e-mail e normal sa nu mai mearga si a doua oara.happy asa ca incearca pe alt e-mail sa iti faci alt conthappy. Multumesc!happy

| boodoo04 a răspuns:

Pai acest joc stardoll de pe facebook in primul rand nu se gaseste numai pe facebook si in al doilea rand ca da faci bani trebuie sa te duci la munca sau sa iti gasesti un iubit... Daca ai mai folosit la acest joc acelasi e-mail e normal sa nu mai mearga si a doua oara.happy asa ca incearca pe alt e-mail sa iti faci alt conthappy. Multumesc!happy