| LissaLy a întrebat:

Auziti, nu exista inca modalitate de a-mi schimba numele de la facebook? Am incercat la setari, dar nu imi mai da voie pentru ca, acum 4 ani cand mi-am facut contul (mai mica si proasta), imi puneam tot felul de pseudonime, iar acum nu mai pot sa imi adaug un alt nume. Se poate printr-o alta modalitate? Va rooog, daca stiti ajutati-ma! Funa!winking

1 răspuns:
| TonySchwann a răspuns:

Incearca la setari, Sectiunea General. Acolo incearca sa le schimbi si baga parola pentru a salva modificarile. Daca nu merge imi pare sincer rau.