| DimYstori a întrebat:

stiti cumva daca se mai poate schimba numele de pe facebook chiar si atunci cand l-ai schimbat de prea multe ori si zice ca nu-l mai poti schimba? Dau funa, multumesc!

3 răspunsuri:
| AndyLavy a răspuns:

NU, nu ai cum, din moment ce l-ai schimbat, ( parca de 3 ori poti ), nu se mai poate.
Singura modalitate este sa iti faci un alt cont. dar nu inteleg...de ce va tot schimbati numele pe fb? ..se presupune ca ar tb sa puneti numele voastre reale. ma rog, nu va inteleg.

| DimYstori explică (pentru AndyLavy):

Mi-am facut contul de facebook la 14 ani si cum pe toti ii vezi ca nu-si pun numele adevarat atunci te intrebi ce este asa interesant si o faci si tu.Acum am 16 si mi-am dat seama ca este ceva de copii dusi cu pluta si de-asta am vrut sa mi-l schimb, dar am facut-o de prea multe ori si nu mai pot. Oricum mersi de raspuns!

| Lolităăăă a răspuns:

Nu se poate sa iti schimbi numele pe facebook.