| Andeuta a întrebat:

Hei TPU, ce fac daca am uitat parola de la depozit pe metin2ro? Ms dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns:

Bun. Deci te duci pe site, si acolo te loghezi cu contul cu pricina. Dai acolo trimitere parola depozit pe email sau ceva de genul (daca e pe e-mailul tau ) Asa, si o sa primesti e-mail cu parola.

Bafta

10 răspunsuri:
| white93 a răspuns:

Intri pe cont si dai acolo parola depozit.
Primesti parola pe e-mail si gata.

| Xpressurself a răspuns:

De acum inainte foloseste lastpass ( https://lastpass.com/ ) pentru conturile care nu sunt foarte personale si nu contin un caracter privat cum e adresa de email, fb etc.

| Andeuta explică (pentru Xpressurself):

Nu mai joc demult metin, dar mersi pentru sfat.

| Xpressurself a răspuns (pentru Andeuta):

Ce ochi frumosi ai happy

| Andeuta explică (pentru Xpressurself):

Asta ar fi una dintre glume...laughing

| FlyJack a răspuns:

Incearca sa-ti reamintesti... dar trebuia sa o lasi 000000, era mai sigur straight face
Nu mai ai ce face.

| Andeuta explică (pentru FlyJack):

Am inteles ca e posibil daca imi fac cont pe site. Mi-am facut si nu stiu cum sa aflu.crying

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns (pentru FlyJack):

Daca nu mai are ce face inseamna ca nu te pricepi la metin oh go on

| FlyJack a răspuns (pentru Andrei_George_1995_b9pR):

Ma bucur. Nu sunt obsedat ca voi happy

| Andrei_George_1995_b9pR a răspuns (pentru FlyJack):

Amice nu sunt obsedat, dar cand ma apuc de ceva imi place sa stiu tot si sa ma descurc, nu sa ii intreb pe altii ce inseamna ce inseamna, deci... nu mai vorbi aiurea. Nu cred ca ti-ar placea sa raspunzi la o intrebare si cineva sa nu stie si dupa sa iti spuna ca esti obsedat.