| LostInSoul a întrebat:

Sall! Am si eu o problema acum ceva timp mi-am schimbat parola de la depozit din metin2ro si am uitat-o.Cum imi pot afla parola? fundahappy

Răspuns Câştigător
| LoseYourself a răspuns:

Pai du-te pe site-ul metin2 ro si logheazate si dai al detalii ont sau ceva de genu si o sa-ti dea ceva de la parola de la depozit de genu'' schimba parola de al depozit'' sau ''afla parola de la depozit'' si acolo cred ca iti av trimite un mail cu parola... asta e tot fundita?:XX: :* doolce pe obrajor:X:X

1 răspuns:
| LoseYourself a răspuns:

Cont* nu ont skzlaughing din cauza fomitzei:Xrolling on the floor