| catalyn315 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa pun piatra curcubeu in item shop? dau funda.

8 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Simplu:
Navicat=player=shop_item

Primu este numarul shop.
Al doilea codul item.
Al treilea numarul de bucati.

1 = 9001
2 = 9009
3 = 9003
4 = 9002
5 = 9007
6 = 9008

Creca ai priceput.
Mult Succes.

Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

| catalyn315 explică (pentru DragomirMihail2020):

Si pretul care e?

| catalyn315 explică (pentru DragomirMihail2020):

Spune-mi te rog cum fac sa il pun la negustorul de armuri cu pretul de 200kk

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru catalyn315):

1 Ai zis cum sa pune un piatra curcuber in shop.
2 Am raspuns la intrebare primesc funda. Daca nu asta este.
3 Se raspunde doar o singur raspuns la aceea intrebare (nu o intrebare si urmeaza si alte 100 intrebari dupa).

| catalyn315 explică (pentru DragomirMihail2020):

Te intrebam frumos frate.

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru catalyn315):

Dar si eu am raspuns frumos.
Am mai raspuns la intrebarile de ale tale si cred ca am raspuns degeaba asa ca nu mai avea rostul sa mai zic si cu pretul.
PS:Nu sunt frate cu tine ca sa stii.

| DragomirMihail2020 a răspuns (pentru catalyn315):

Nu uita ca eu raspuns la marea majoritatea intrebarilor legate de Metin2 si (crearea unui server de Metin2).

| catalyn315 explică (pentru DragomirMihail2020):

Spune-mi si cu pretul cum sa fac te rog. si ca sa stii, asta e prima intrebare de metin a mea. asta cu piatra curcubeu