| MasterBM a întrebat:

Cum modific cat sa coste un item din shop dau funda

11 răspunsuri:
| iRobby a răspuns:

Te referi la itemele din Item Shop-ul de la metin? Ei, atunci sa stii ca Metin-ul (daca vorbesti de ro) are un sistem foarte bun anti-hack, ceea ce nu-ti permite sa-l spargi. Si, daca ai reusi asta, ai fi un fel de Hacker, si cei de la Gameforce o sa anunte in cel mai scurt timp politia.
P.S: Te sfatuiesc sa nu incerc sa faci asta.

| Jorah a răspuns (pentru iRobby):

Te auzi ce vorbesti? politia se anunta doar daca l-ai picat definitiv ( ceea ce nu e posibil ). Crezi ca stau cei din echipa sa verifice pe fiecare mucos in parte, ce face? Ati invatat si voi sa deschideti un.exe si sunteti mari hackeri. De a-ti sti voi la nivelul si la varsta mea sa modificati un.dll de la un hack adevarat.

ON : Nici nu stii ce a vrut sa zica de fapt : se referea la shop-ul lui care il deschide el, cum poate sa schimbe pretul unui item pe care il vinde. So. get a life!

| iRobby a răspuns (pentru Jorah):

Stiu destul de bine ce am spus, dar prima data m-am gandit ca se refera la itemshop. Oricum, eu stiu asta ca am vazut nu stiu unde pe la stiri, si de asta am spus. Dar nu sunt sigur ce a spart ala, dar sunt sigur ca era un joc, unde a spart cateva mii de euro. Si, ce sti tu despre hacker-it? Mai ales ca vad ca ai ca poza de Profil o poza de-a lui Justin Gayber laughing Oricum, bafta.

| iRobby a răspuns (pentru Jorah):

Si apropo, ai Skype? Sau Messenger? Daca da, lasa-mi-l si mie, ca vreau sa te intreb ceva in particular.

| Jorah a răspuns (pentru iRobby):

Pot sa te intreb ce legatura are justin bieber cu hackingu-l? ( nici nu stii cum se spune ). Copilas, nu-mi pun cunostintele mele de ddos si de bob-net cu tine. Decat sa stau toata ziua morti ca voi la pc pe redtube, mai bine invat ceva. De la 10 ani m-am pus sa invat html si php iar de la 11 m-am bagat pe ddos, in scurt timp am zis sa vad si cu ce se "mananca" bob-netul. Si acesti 5 ani de studiu, dau rezultate. Nu ma apuc sa pic ceva pentru ca nu imi permit viteza la net de 100gb/s.

Anyway, tot esti un copil pentru ca si tu si ala de mai sus jucati prostia de metin.

| Jorah a răspuns (pentru iRobby):

Ai mesaj privat, nu vreau +1 lista.

| iRobby a răspuns (pentru Jorah):

1) Eu nu am spus ca joc, am jucat acum mult timp.
2) Am zis, tu esti "hacker" dar ai la poza de Profil un GAY mare cat casa mea
3) Stiu cum se numeste, am vrut sa scriu hacker-itul.
4) Cel Putin eu nu sunt asa prost ca tine sa ma mandresc ca sunt hackerwinking

| Jorah a răspuns (pentru iRobby):

Nu sunt hacker, urasc hackerii doar le admir munca, si pentru asta m-am apucat. Sper ca voi progresa in viitor, dar nu voi face niciodata ce fac aia, doar sunt pregatit pentru vreun atac surpriza ( cine stie ).

Justin Bieber e gay nu? click pe pozele de mai jos;) :

http://25.media.tumblr.com/tumblr_mbcvi9pOe61rviwqzo2_250.png
http://25.media.tumblr.com/......o3_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/......o5_400.jpg
http://25.media.tumblr.com/......o2_500.jpg

=]] ce gay e, nu? ai de.

| iRobby a răspuns (pentru Jorah):

Dupa cum arata, zici ca e gay, si admiratia pentru hacker e reciproc, si eu le apreciez munca, si sper ca si eu sa pot avansa, dar deocamdata raman la a face unele chesti pe jocuri ( gen keyloger ) si asa mai departe, oricum, nu am zis asta ca sa te ranesc ( cu JB ) dar am zis-o pentru ca eu cam asta cred :/
Si apropo, te-am mai intrebat o data, ai Skype?!?

| Jorah a răspuns (pentru iRobby):

Daca poti face keyloger e foarte bine pentru inceput, e super bine.

Skype nu am, am mes, imi lasi tu un mesaj privat cu id tau si te pun maine.

| iRobby a răspuns (pentru Jorah):

Aham vruiam numai sa te intreb ceva, mai ales ca ai adus vorba de html, si eu am un Webpage, dar cand il deschid, nu apare www.etc.com, apare partizia unde am salvat eu chestia aia (Notepad-ul), caci inca e cu Notepad facut. Si despre keyloger, nu e unu performant, este tot cu Notepad facut, dar este destul de bun.