| 7Robert7 a întrebat:

Hei TPUhappy Cine stie un joc MMORPG? in afara de metin 2 si 4 story si nu imi dati situri de gen mmhuts sau servere private de metin2

Răspuns Câştigător
| WeedNea a răspuns:

World of warcraft Cataclysm // Last Chaos // Air Rivals // Need for speed World // Runes Of Magic // Shaiya // Crystal Saga // War of the Immortals // Shadowland Online // Dynasty Warriors // Cauta pe google pe fiecare, seamana intre ele, ai aici jocuri medievale MMorpg, Orientale, Masini (NFSW), Avioane MMorpg (Air rivals). Toate realistice si nu cu grafica de mario. laughing

1 răspuns:
| DanielXxXxXx a răspuns:

Incearca Fiesta sau Lotro