| LastWhisper a întrebat:

Hei TPU cum pot sa-mi inbunatatesc placa video? si daca se poate (doar daca se poate) sa descarc ceva ca sa o inbunatatesc

7 răspunsuri:
| Cosminitza a răspuns:

Placa video nu se imbunatateste numai incerca tot ce gasesti pe net, risti sa ramai fara ea de tot... daca nu stiai si placa video are procesor si nu e mare greutate sa il arzi... deci sfatul meu Multumeste-te cu ce ai

| LastWhisper explică (pentru Cosminitza):

Hai gura mica

| Cosminitza a răspuns (pentru LastWhisper):

Loool cica hai gura mica, bai copile retardat lumea te ajuta si u faci figuri? hai jet copil de 12 ani

| LastWhisper explică (pentru Cosminitza):

Va-i ce m-ai ajutat

| LastWhisper explică (pentru Cosminitza):

Si dintre mine si tu (fa) tu esti mai retardata decat mine drogat-o

| LastWhisper explică:

Dar unde dau sa aflu
?

| ionut1980 a răspuns:

Incearca s o schimbi cu una mai buna la un pret rezonabil.Da detalii despre componentele sistemului.