| XxXMetin2GxMestarXxX a întrebat:

Ciaoo TPU am o intrebare am un laptop acer v8 seria noua am rami 2000GB 2 arduri de 500 placa video de 3456 ce as putea face sal inbunatatesc

Răspuns Câştigător
| kastumm a răspuns:

Iti propun Laptopul sa-l schimbi pe un kalcualtor mare pentru ca uneltele pentru laptop sunt de 3ori mai skumpe decit pentru calculator simplu

4 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Pune-i pe capac o poza cu Florin Salam!

| SarpeAF a răspuns:

Daca ai avea 2000 GB cum spui tu nu ai mai avea nevoie de nimi cel putin 40 de ani laughing))))))))) Era 2000 MB adica 2 GB...mai bine iti cumperi un Pc fix si il iei pe bucati

| kEyLoGgEr a răspuns:

In primul rand nu e posibil ca un laptop ps netboock sa aiba atat de multa memorie ram 2000gb in niciun caz, poate vrei sa spui 2gb/2000mb. ca sa-l imbunatatesti ai mai putea adauga memorie ram dar numai daca suporta

| ChRoM a răspuns:

Sa ii mai pui 1 gb de ram si dupa cum a spus si kEyLoGgEr nu se poate sa ai 2000 "GB", MB poate, asa placa video sa pui de 1 GB si procesor Intel dual core cam de 2, 3-2, 5 e mai mult decat suficient.